Skontaktuj się z nami

Dołącz
1000 znaków pozostało

ENERGOPROJEKT-KRAKÓW SA

ul. Mazowiecka 21

30-019 Kraków

tel.:

+48 12 2997 222

fax:

+48 12 2997 300

e-mail:

office@energo.krakow.pl

 

Sąd Rejonowy dla Kraków-Śródmieście

Nr KRS: 0000077824

 

Kapitał Zakładowy: 507 199,- zł

 

NIP: 677-10-01-489

Zespoły ds. stacji elektroenergetycznych

Jarosław Dąbrowski - Generalny Projektant, z-ca Dyrektora tel.: +48 12 29 97 368 e-mail: j.dabrowski@energo.krakow.pl
Michał Gwadera - Generalny Projektant tel.: +48 12 29 97 385 e-mail: m.gwadera@energo.krakow.pl

Zespoły ds. elektroenergetycznych

Piotr Cała - Generalny Projektant, z-ca Dyrektora tel.: +48 12 29 97 298 e-mail: p.cala@energo.krakow.pl
Adam Pahl - Generalny Projektant tel.: +48 12 29 97 292 e-mail: a.pahl@energo.krakow.pl
Krzysztof Put - Generalny Projektant tel.: +48 12 29 97 373 e-mail: k.put@energo.krakow.pl

Zespół telekomunikacji energetycznej

Marek Skoczek - Generalny Projektant, z-ca Dyrektora tel.: +48 12 29 97 278 e-mail: m.skoczek@energo.krakow.pl
Ryszard Baster - Główny Specjalista ds. Telekomunikacji tel.: +48 12 29 97 381 e-mail: r.baster@energo.krakow.pl

Dział spraw pracowniczych

Marta Marszycka-Niedojadło - Kierownik Działu tel.: +48 12 29 97 205 e-mail: m.marszycka@energo.krakow.pl